29 Haziran 2014 Pazar

10 comments

Erkek elden gider mi?

Annemin siyah,beyaz ve ten rengi 3 adet südyeni ve 4-5 tanede pazardan alma külodu var.
Parfümü sadece özel misafirliklerinde kullanır.
Oje ya da makyaj yalnızca düğünler için vardır onun için.
Sunumu güzel yemekleri güne gelen kadınlar yemişlerdir, bize nasip olmadı.
Dünyanın hiç bir ülkesini görmedi babamla elele. Sebebi bizim için para biriktirmek,okutmak filandı.
Ayak tırnağı tam 7 senedir mantarlı çünkü önemli görmüyordu,kim görece ki?
Kıllarını ayda bir kere alır yada almaz.
Kremi yalnızca yüzüne sürer.
Babamla karşılılık şarap içmez,su içer,ne gerek vardır ki
Ucu kaçmış tül çorabını bir ay daha kullanır.İsrafa karşılıktır bunun adı ve ben buna karşı geldiğimde gözlerini büyütüp ''kim görecek ki''savunmasına girişir.

İlk renkli çamaşırımı aldığımda yaşım 17 idi.Pazardan alıp gelmiştim ve annem orospu olup olmayacağımı anlamaya çalışır gözlerle bakıp ,telefonumdaki kızlarda dahil tüm numaraları çevirip erkek sesi aramıştı. Renkli çamaşır için bir sebep aramıştı.

Yemek yapmayı da sunmayı da manyak şekilde sevdim hep. İçimde bir geyşa vardı ama annemin mutfağı okiato(geyşaların okulu;) değildi. Makarna bile yapsam 50 defa mutfağa gelip söylenmesi hem kendime güvenimi aldı hem de yapma isteğimi kaçırdı. Benim kullandığım  kadar malzemeyi kullanarak 3 çeşit yemek yapıyormuş da,makarna neymişte bla bla.Babamda yapılan yemeğe eline sağlık bile demeyen bir adam olduğundan baba evimde yumurta bile kırmadım. Annemin yaptığı bulamaçları babamın nasıl yediğini gördükçe anneme hak verdim. Gerek yoktu özenmeye,bu adamın karnı doysun yeter.

Kıllarıma iki buçuk milyar verip lazer yaptırdım. Babam Darvin teorisinin ortalarında kalan bir tür.Yani yarı maymun yarı insan ve ben ne yazık ki onun kopyası. Ha bir de kılların sıklığı yetmiyormuş gibi jiletle kazıya kazıya kıl köklerimi 90 yıllık çınarın köküne çevirmeyi becerdim.

Halt ettim arkadaş.Kök benim değil mi? Kalınlaştırdığım gibi kökünü de kuruttum işte daha ne?Neyse işte

İnsanlardan ve en fazlada annemden duydum erkekleri elde tutma yollarını.Erkeklere hep kaçacak gözüyle bakma nedenim de buydu sanırım. Önüme gelen yol yöntem gösteriyor ama bunları konuşanlar hep aynı tip.Yani annem versiyonları...Yani türk kadının genel profili.

Ben hiç bir erkeği elde etmekte de zorlanmadım,kimseyi elden kaçırmaktan da korkmadım.Korkmaya gerek yok ki aklını kullanman yeterli.

-Seksi iç çamaşırı giymelisin,çünkü tüm kadınlarda aynı organ var.Farkını çamaşırla yaratacaksın bir yerde...
-Güzel korkmalısın ki dışarıda it gibi kokan hanzo dayılardan farkın olsun.Adam senin yanında huzurlu hissetsin kendini. Ekşimiğe sarılıyor gibi değil.((Sakın ben parfüm sürmesem de komam deme!Diyenlerin hepsi turşu oldu))
-Kıllarını alacaksın yahu,kadınsın sen k-a-d-ı-n! Adam elini bacağına attığında ,dayısının bacağındaymışcasına hissetmemeli.Hissederse bu senin ayıbın.
-O beni her halimle seviyor fiyaskosunu geç güzelim.O senin en iyi hallerin için senle,unutma.
-Sararmış sudyenle sevişmeye devam eden kadınlar,kadınlarımız.Cicikleriniz süpermiş gibi bir de sudyenleriniz kalitesiz ya,paçalardan sarkıklık akıyor...

Aslında bu yazının bir de testesteron kokulu olanı var ama onu ramazan ramazan yazmayayım.Az mide bulandırmadım .Sevgiler ,saygılar,öpüklemeler...