22 Haziran 2015 Pazartesi

11 comments

Gel sarıl açtım kucağımı

Selam kumsalın gezdiğim kumuna ayağımı göme göme ilerleyipp sevdiiğimi söylediklerim

Didimdeyim.3 ay kafa izni nasıl fikir? Babamın yazlığı var burda.Bari dedim temiz hava temiz hücreleri tazele kızım.Üzüntü yok keder yok.Sikerim geçmişi olmamış geleceği dedim.Gün doğurup gün batırıyorum egede anlayacağın.

Sizin yazılarınızı embesil telefonumdan takip ediyorum.Mesaj yazmaya çalıştıysanız anlarsınız bokum gibi kasılmaları.Ben ve kasılmalar....Artık çok uzaktalar...Ulan seks için mi bile kasılmıyor kaslarım.Nine oldum nine (: Öyle bir rahatlık.

Bu yazıyı kahve dünyasından pc de yazıyorum.Dedim ben benimkileri unutmadım ama öyle olduğunu sanarlarsa üzülürüm.Gideyim bari dedim.Karşımda sakallı pricingli çocuk beni kesiyor.Sanırım gene çok güzelim lanet olsun :p Ben daha yeni boşandım diyip karşı masaya nah yapmak istiyorum ama abartmamak lazım.

Didimdeki tek arkadaşım İdil.Annem babam fena halde menepoz antrapoz rüzgarına yelken açmış.Genç sanıyorlar kendilerini.Değiller...Ben bile daha gencim dermişim (: Ay fakir internet sömürücülüğüm burda bitsin okuyucu.Kahvem bitti.Ulan karı bir geldi 5 saat 1 kahveyle dedirtme bana.Kitabı yazıom merak etme.Çıkmasada birer birer size postalarım.Beni başka kim okur.Gene de dua edin lan.Belli mi olur.

Seviyorum sizi..Hepinizin saçlarını oklar yanaklarını mıncırır boynunuzdan öperim (: