2 Nisan 2015 Perşembe

16 comments

plazalara hosgeldin mi ki

Selam agladıgımda dur iç çekme yerine ben çekerim diyen okuyucum...

Plaza bir döndü okumuyom amına koyiyim her gün yazıyor deme olur mu ? Neyse . Günlük gibi yazacağım artık. Aptallıklarından utanan bir karı değilim nasılsa. Benden bu saatten sonra plaza kaşarı maşarı olmaz okuyucucum. Olsa olsa süzük peynir çökelek filan olur.  Kaşarlık her gün diriliği gerektiyor yahu. Ben günde 2 kere köprüden geçiyorum. Metrobüste götümü bir emminin götüne dayayıp ya da şanslıysam birini ezip bir koltuğa kendimi atıp saatlerce sallanilıyorum. Bugün biri kıçıma bildiğin çiçimdik attı ya la ! Döndüm baktım 50li yaşlarda bir amca. Dedim plaza beyoğlu aygırı seni evire çevire benzetiyor. Minnak bir ttatmin çimdigi masum be. Sonra bu düşüncem geçti. Ya bu az vitaminli tarihi geçmis bamya bu rahatlıkla başkalarını da ellerse.
Döndüm adama bir dirsek geçirdim. Kafasında 3- 5 tüy kalan amcaya baktım. Gülüyor arsız denyo. Çantayı koluma takma bahanesiyle bir de gülen sıfatına indirdim. '' çüş'' dedi. Pardon dedigimde kafama çantayı geç~rdin resmen dedi. Taksiye bin amcacik sen beni sıkışıklıktan cimciklediğinde ben sana bir şey dedim mi dedim.

Metrobüs sus pus oldu. Adamın nefesi kesildi resmen. Sonra ben yaşlarda biri yer verdi bana. Oturdum.

Ise vardıgımda dallas 2015 çekimlerinedevam bizim ofisteymiş. Seyrettim alemi. Bu millette ar namus kalmamış arkadaş. Adamın gözüne bakıyorum .   Karınla tanıştırdın, bdnim deistliğime laf ettin , kuran ögretmeye çalıştın, cumaya gittin pezevenk. Masanın altı boş. Görüyorum işte. KIrpıgın bacağını okşuyorsun it. Gözüme bakma bariyapma. Ulan bir de kırpık dedigim kizin sakallari yemin ederim ki abdullah öcalanin mapustaki traşsız haline aşık atar. Bir de bacak okşama ne be. Ergen misin? O kadar sevesin geldiyse kendi bacağını sev..

Ayyy dallass 2015 e spam verdim sanırım ...
Püh sikeyim ben bu insanlarin agizdan dusmeyen namuslarini... Benim gotum o tür insanlarin agızlarından daha temiz be..

Ayyy bir de frida var. Frida kahloya benzer bir kız sadece resim yapamıyo. Yani yapıyo da eliyle degil bir de sanatsal degil neyse. Bu kız beni bildigin kıskanıyo. Neremi kıskanıyosa dönmüşüm pastırmaya. Bana laf sokup dduruyo. Sanki annesini elektirikli sandalyeye oturttum küçükken benden intiksm alıyo. Hayır aynı kulvarda değiliz ki. O eşekse ben deve . Neremden etkilendiyse o alınmayan kaşlarının arasindan beni görüp.

Bu arada pentiye dava açmayı düsünuyorum. Yahu kaçmayan çorap diye çorap aldın. Hesapta kaçıgı yürümüyor. Baş parmağımdan kıcıma kadar parçslandı çorap. Parçalanan şey çorap değil benim safça bu çorabı almıs olmamdı offf... Haftada 50 tl yi pentiye gömüyorum. Haram zıkkım olsun pisliklere. E plaza neden pantolon giymiyorsun dersen ! Hoooppppp!!!! Mini eteksiz götle nasıl plaza kaşarı olayım.

Görsen beni söyleyecegin şey e be plaza böyle seksi görünuümlü kara batak ... O çorapları sadece üşümemek için giymiyoryz elbet. Ya arkadaş siktir et 3-5 kılın lafımı olur. Iett ye binenler bilir
Canıms. Bir kızın parmak kıllarının saçlarım kadar oluşuna tanık biriyim. Ohoooooo elbet burnumdan kıl aldırmayacağım.

Sanırım bu rrahatlıgım darvinin maymunları toplayıp deney yaptığı binada evrim teorisinin arada kalmışlarıyla çalışıyor olmam. Canims... Sabah yayınladım çünkü dün sana yazarken otobüse kustum. İyk midem hala iyi değil. Günün güzel olsun bebegim. Opuklerim 😘