22 Aralık 2014 Pazartesi

16 comments

Blog okuyarak sancılanmak..

Selam bulguruna su eklemeyip pilavlıktan alıkoyduğum okuyucu
Eminim özledin beni.
Ben sizlerin sessiz takipçisiyim şu sıralar.Biliyorsunuz işte,yakalandım.En son annemin günlüğümü yakalamasında ağlıyordum.Kendimi ihanete uğramış hissettiiriyor .Ne varsa benim hayatımda ,neden merak ediyorlarsa.Sanki gizli bir örümcek kadım.Ne var yani okuyabileceğin ne ne ne?

Ben makarna nasıl yazılır onu yazmıyorum okuyucu ya da kullandığım güneş yağının açılımını sunmuyorum.Okuduğun boktan satırlar benim yaşadıklarım,hissettiklerim.Ailemden biri gördüğünde bu yüzden ister istemez bir adım geriliyordum ki .
Dur dedim kendime.Bu benim günlüğüm bu benim hayatım.Onların özelime sızan saygısızlığını sikerim.Bana ne ,ben yazmakla ayıp etmiyorum ki onlar okuyarak rezilliklerini gösteriyorlar.
Varsın okusunlar...
Sikerim.

Yepyeni bir yıl geliyoror okuyucu.Ben hiç sevinmiyorum ama valla bak.Bir resklamdaki herif ''bana amca dediler dediler dediler''diye zırlıyor ya.Aynı ruh hali beni de sikti.Bu halimi kaldırıp rafa sokmak için saçımın alt bölümünü maviye boyadım .üstü ise pembe.

Menepozu istemeyen orta üstü yaştaki insanlar gibi düşünebilirsin.Ayy ruhum 17 anacım sdfg.Ha bu arada kilom 66 <3
Bilirsin diyet miyet olaylarına girdim.En son 72 idim ve şu anda buna inebildim.Çünkü İdil 8 aylık.İlk 6 ay kesinlikle diyet yapılmıyordu.Şimdi bile ağır bir diyet yapamıyorum.
Bu arada belim tutuldu.3 gün ağlaya ağlaya döndüm yatağın içinden.Kızımı kucağıma alamadım ve o süreçte birbirimizi çok özledik.İdilin bana olan bağlılığını gördüm biliyor musun o 3 günde .Odama gelip ''Anneeeee mem ''diye ağladığında anne olduğumu bir kez daha hissettirdi sıpam bana.Bu arada yaptıracağım 3 dövme var.Yz gelmeden yaptırsam süper olma mı :)

Annelik çok güzelmiş.Yaz geçsin belki bir tane daha patlatırım ha :) Aasd.Patlatırım dediğim çocuk ha,akla başka bir şey gelmesin.Bu defa salak gibi 20 kilo almayacağım ama.Ay insan pörsüyor anacığım.

Bana evlilik başka bir şey,çocuklu evli olmak bambaşka diyenlere selam eder götlerinden öperim.Bir siz doğru konuşmuşsunuz tezeklerine taptıklarım.İnsan daha ağır şekilde olgunlaşıyormuş cidden.

Bu arada listemdeki tüm blogları bir bir okuyorum,bilginize.Hepsine yorum yazmak gelmiyor içimden.Çok çok azınız yorum alabiliyor benden.His kadınıyım anacım ben.Yapılan böreğe nasıl bir his duyabilirim ki? Ya da tanıtılan kozmetik ürününe nasıl bir bağlılık duyabilirim?İşe yaramaz demiyorum elbet.Bazılarından faydalanıyorumda bilgi olarak ama ne bileyim işte.Bzıları da fena zaman kaybı.

Öpüklerim piliçlerim.