31 Temmuz 2014 Perşembe

30 comments

Kadın erkek eşit mi,pardon??

Selam yumurtasını omlet yapıp çürüttüğüm okuyucu
Özlem var mı özlem?

Ha yazdım ha yazacam aha ya yazacaktım derken en sonunda başladım.Kocam izne ayrıldı bayram tatiliyle birlikte.Resmen benim mesai 4e katlandı.Eve bak,İdile bak,kocaya bak derken...Benim kaşlarım olmuş bir Belgrad.

Bunu nerede mi farkettim?İdile kıyafet alırken mağazanın asansörüne bindiğimde.O kadar zamanın yok mu be Plaza mı dedin sen.Evet sen oradaki!
Yemin billah yok!!!

Neyse işte Avşaya tatile gidelim dedik benim herifle.Hani İstanbula yakın,çocukla rezillik çekmeyiz hesabı.Kıytırıktan bir motel ayarladım.Ha bu arada annemde bizimle geliyor.Çünkü biz İdili ona baktırıp aşk tazeleyeceğiz denizde asd. Neyse...1 oda ayarladım 3 kişilik.Hesaplı olalım azıcık dedim,fena mı?
Annem kabul etti ,benim aygıra bunu söylediğimde aygırlığını yaptı gene.

Tatile mi gidiyoruz eziyete mi lan ,burada ekonomik olunur muymuş Plaza demesin mi.Yahu ben her konuda ekonomik olmaya çalışıyordum şimdiye kadar da anladım ki hangi ara bizim adamı Riche Rich sikmiş.
Neyse annem için yeni oda açtırdığımız için +600 daha kaydı anlayacağın.
Annem ''Kızım ben balkonda bile yatarım,siktiret''derken Beyoğlu aygırım ''Tatil ve güzellik için yaşıyoruz,siktiredin''dedi.İkisine de bakakaldım öylece.Lan ne uç fikirlersiniz ,beyninizi sikim dedim içimden.

Valiz hazırlamaya başladığımdaysa polyannayı çağırdım beni sikmesi için.Gelmedi götoş.Bende bütün kötümserlikle başladım valiz başında ''bir şeyim yok''diye ağlamaya.
Aç gözünü 72 kg ım!Ve tüm elbiselerim (hamilelikler dışında) 36-38 beden.Giyecek hiç bir şeyim yok demeyeceğim o zaten yokta ben bikini giyemem,mayomda yok benim.Hiç mayo kadını olmam sanırdım.
Hayat beni aldı,yere çaldı.
Evet klasik türk kadını gibi koca götlü olmuşum!
Ölçtüm 102!!!
Boyum 173 cm yani 190 filan olsam yakışırdı elbet ama şu anda basitce  koca götlüyüm.

Mayo almaya gittik.Anam o fiyatlar ne öyle.Bir karış beze neden 100 kağıt vereceğim pardon derken yolumuz Kom'a düştü. Oradaki kız kocamın kucağındaki İdili severken ben mayolara bakıyordum.
Bu arada dehşet güzel modeller buluyorum ama hiç fiyatlara bakmıyorum.Markaya da bakmıyorum,ya bildiğin marstan mayo beğeniyorum gibi bir şey.Çünkü kulağım beyoğlu aygırıyla kocamda.
Bunlar bildiğin flört ediyorlar ya la dedim bir an.
Dikkati üstüme toplama isteyerek ''Aşkım bak bu model çok iyi ama 40 beden yaa''dedim.Hani dikkatini bana karşı toplaması gerekiyordu ya.Oldu ve şu cümleyi kurdu.
''UMUT DÜNYASI İŞTE''

Yemin ediyorum ki aynen bunu söyledi.Ayy bir fena oldum.Komdaki kız utanıp tezgahın arkasına kaçtı.Toparlamak için elimdekini incelemeye geldi.Arkasından ''Oha o 300 mü 30 mu ''dedi.
O dakikaya kadar elim havada kalmış vaziyette kocama bakarken kafam fiyata indi.
300 TL!

Ben :-Pardon bunun 42 bedeninin olmasını umut ediyorum.Malum umut dünyam çok geniş işte
Satıcı kız: -Bir tane stokta görünüyor hanımefendi,getirmemi ister misiniz
Ben : -Lütfen
Kocam :- Aşkım seneye sana olmayacak bu mayo.O kadar parayı 4 gün için vereceksin ,hatırla.
Sevimli satıcı kız elinde benim modelle yanımıza doğru gelirken hafif sesli şekilde:
-Aaa alma diyorsun yani.Beğenmedin mi?
Kocam :-Bir dene istersen


Denediğimde gördüm ki çok şişmanım . Sıkılmadan çıkan selülitlerim olmuş benim.Mayoya bakamadım o kabinde.Kafamı eğdim,ağlamaklı olarak vücuduma baktım.Belimi hiç bu kadar kalın görmemiştim ben.Yarrak gibi bir fizik afedersin.İğrencim ya,adam heralde satıcı kızla flört eder.

Neyse

Aldım mayoyu.Nasılsa tatil için çalışıyormuşuz falan filan...
Oradan çıktıktan sonra Aygır söylenmeye başladı.Kolu kopmuş İdili tutmaktan,eve gidelim artıkmış,dinlenmek istiyormuş filan...
Yani dedim bak,ne çekiyorum tüm gün.Kadın erkek eşittir ,hayat müşterektir.Bu senin kızınla zaman geçirmen ,benimde bir parça dinlenme zamanı bulmam.
Hööööyyyt dedi.Kadınla erkek eşit değildir.

Ulan cevahirin göbeğinde 7 yıl oturmuş biri bunu söylüyorsa ben inanmıyorum ülkenin modernize olmuş erkek modelinin varlığına.Hepiniz aynı götsünüz demek evlenince!
Tamam aygır dedim,haklısın.Kadın köledir.Seks kölesi,hizmetci vs...Haydi gidelim eve...

Eve geldik.Beyoğlu aygırının sırtına ağda yaptım.O bağardıkca ben kahkaha attım.Ben kahkaha attıkca o küfretti bana.Sonra bulaşıkları yıkadım çünkü benim bulaşık makinem yok. Bu mutfak küçük.Düşünsene buzdolabım bile holde duruyor köylüler gibi.Neyse....
İdile yeni aldığımız şeyleri yıkadım elde.(makinam var!,sadece çocuğumun kıyafetlerini kullandığımız
makinada yıkayamayacak kadar hassas bir anneyim)
Astım İdilin çamaşırlarını,beyazları yıkadım astım.Valiz hazırladım arada İdili emzirip uyutmaları saymıyorum bile.Yatağı düzelttim.İdilin çamaşırlarını filan yerleştirdim.Öff valla ayak tabanlarım ağrıyor.
Saat 02.17 ve ben şimdi gidip,duş alıp,çirkin vücudumu jiletleyeceğim.Aygırda çok yoruldu.Tatilde giyeceği tsörtlerini valize koydu <3
Al sana adalet!!!

Bu arada sizlerden bir süre ayrı kalacağım.Yazılarınızı okuyamadım,döner dönmez yapışırım ;)
Beni özleyin tamam?Ben sizleri okumayı şimdiden özledim valla
Öpüklerim!